مشاهده اخبارتاریخ درج : سه شنبه هفتم آذر 1396

واکنش شرکت لي‌نينگ به اظهارات کاپيتان استقلال در خصوص لباس

 به گزارش وانانيوز، 

در ديدار استقلال مقابل گسترش فولاد در ورزشگاه آزادي چند بازيکن استقلال با پيراهن آستين کوتاه به ميدان رفتند که اين موضوع در هواي سرد کمي عجيب به نظر مي‌رسيد. از سوي ديگر تعدادي از بازيکنان استقلال نسبت به لباس‌هاي بلند و اورکت‌هايي که در اختيار آن‌ها قرار گرفته شده معترض بودند و در تمرين روز يکشنبه پيرامون اين موضوع صحبت کردند. حالا خسرو حيدري در گفت‌وگو با يکي از رسانه‌ها نسبت به اين اتفاق واکنش نشان داده و عنوان کرد: شرکت لي‌نينگ بايد لباس‌هايي با کيفيت در اختيار ما بگذارد و وقتي باشگاه استقلال با شرکت تأمين کننده البسه کار مي‌کند بايد بهترين جنس را از سوي اين شرکت در اختيار بگيرد. بعد از اين اظهار نظر خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، با نماينده شرکت لي‌نينگ تهيه کننده و اسپانسر البته تيم استقلال تماس گرفت تا نظر وي را در اين خصوص جويا شود.

عيسي براري در اين خصوص، گفت: قرارداد ما در ابتداي فصل گذشته با باشگاه استقلال به امضاء رسيده و طبيعتاً ما به آيين قرارداد پايبند بوديم. شرکت بزرگي مثل شرکت لي‌نينگ سال گذشته در بهترين شرايط و در حاليکه استقلال در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا حضور داشت پوشاک اين تيم را تأمين کرد و البته يک بازيکن فوتبال نبايد به قراردادي که باشگاهش با يک شرکت به امضاء رسانده ورود کند. اين بازيکن اگر اعتراضي دارد مي‌تواند به مسئولان باشگاه استقلال منتقل کند و ما هم با مسئولان باشگاه طرف هستيم نه با بازيکن تيم.

وي افزود: در مورد اظهار نظر خسرو حيدري قطعاً از طرف شرکت لي‌نينگ با باشگاه استقلال مکاتبه رسمي خواهيم کرد و خواهان برخورد اين باشگاه با اين بازيکن هستيم. اگر خسرو حيدري معتقد است که يک بازيکن حرفه‌اي است بايد قوانين حرفه‌اي را رعايت کند و اين بازيکن از کجا مي‌داند که ما پوشاک و يا البسه را چگونه به دست باشگاه استقلال مي‌رسانيم؟! همين هفته گذشته بخشي از البسه گرم استقلال به دست ما رسيد که ما آن را در اختيار باشگاه قرار داديم و قرار است باز هم بعد از رسيدن البسه اين کار را انجام دهيم، اما تعجب من اين است که يک بازيکن به خود اجازه مي‌دهد در مورد شرکت به اين بزرگي که تأمين کننده البسه نمايندگان مختلف کشورمان در مسابقات بين‌المللي است اينگونه اظهارنظر کند. اين حرکت حيدري ممکن است باعث تخريب چهره يک شرکت بين‌المللي در جامعه شود و مطمئناً ما از باشگاه استقلال انتظار داريم با اين حرکت خسرو حيدري برخورد شود، زيرا او رفتاري غيرحرفه‌اي انجام داده است. ضمن آنکه تمامي درخواست‌ها بايد از طرف باشگاه استقلال از ما صورت بگيرد و در صورتي که آن‌ها احساس نياز کنند ما البسه آن‌ها را تأمين خواهيم کرد.

براري تأکيد کرد: سال گذشته نزديک به ۷۵۰ هزار دلار براي تأمين البسه باشگاه استقلال هزينه کرديم اين تيم تنها تيمي است که در ايران ۱۱ مدل تنوع لباس در جنس و رنگ دارد. ما فقط براي اين تيم سه لباس با تنوع رنگ براي جلسات تمريني تامين کرديم و افتخار هم مي‌کنيم که براي چنين باشگاهي خدمت‌گذار هستيم، اما قوانين حقوقي و نحوه احترام به قرارداد را به خوبي مي‌دانيم و هيچ‌وقت از آن سرپيچي نخواهيم کرد. مطمئناً امروز اقدامات لازم را در مورد اظهارات خسرو حيدري انجام مي‌دهيم، زيرا اين بازيکن، به عنوان يک بازيکن تنها مي‌تواند با باشگاهش در اين زمينه صحبت کند و حق پيگيري براي شرکت لي‌نينگ محفوظ خواهد بود.منبع : وانا نيوز


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------