مشاهده اخبارتاریخ درج : دوشنبه سيزدهم آذر 1396

کاربرد شال و روسري در دنياي مد

 

اينک زمان آن رسيده که از روسري و شال هاي خود استفاده کنيد. 

پاييز در دنياي مد فصل جذابي است چرا که ، مي توانيد لايه هاي مختلف لباس ها را از روي هم بپوشيد و از انواع زيور آلات نيز استفاده کنيد و با توجه به اينکه هوا هنوز به سردي زمستان نيست با باز گذاشتن تکمه هاي بالاپوش خود ، قادر به نمايش لايه هاي زيرين لباس خود نيز خواهيد بود.

در اين ميان با توجه به تنوع رنگ، مدل، طرح ، جنس و سايز روسري ها ، ميتوان با انواع و اقسام گره ها و سبک ها، استايل پاييزه خود را با استفاده از آنها شيک تر و زيباتر کرد.

بطور مثال:

  • روسري هاي کوچک ابريشمي در رنگ هاي شاد و سرزنده ، هر لباس ساده اي را مي توانند به يک استايل خاص و شيک مبدل کنند.
  • شال ها و روسري هاي بسيار بزرگ و ضخيم ( ساده يا طرح دار) نيز قادر هستند به هر لباس معمولي ، جان تازه اي ببخشند و بسيار مناسب واپسين روزهاي پاييز هستند که نسبت به آغاز فصل سردتر مي باشند
  • چنانچه از طرفداران اعتدال و ميانه روي باشيد، روسري هاي ساده به رنگ شتري يا خاکستري و يا به طور کلي رنگ هاي پاستلي ( ملايم و مات) انتخاب هاي بجايي خواهند بود.
  • گره زدن يک روسري با طرح يا رنگي خاص، به دور گردن، در عرض چند ثانيه مي تواند استايل پاييزي شما را مد روز تر و برازنده تر نمايد.

اميد که اين مقاله و تصاوير مربوطه ، الهام بخش شما درانتخاب و نحوه استفاده از روسري در فصل پاييز باشد.
منبع : مد و پوشاک


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------